Ford Galaxy 1.9 diesel -99

Shitet nga: Qamil 01 Tet 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
ford galaxy 1 vit letra paguara 1.9 nafte viti 99 e sapoardhur nga gjermania gjendja motorike shume e mire disqe alumini plus nje prpakolb dhe 7 goma dhe tre disqe hekri ecni shikoni ne cdo lloj servisi kute doni shitet per arsye studimesh nr tel 0699380010 dhe 0685287211
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim