Ford Galaxy 1.9 TDI -03

Shitet nga: klevi 29 Jan 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike me tapiceri lekure te zeze . xhama te zinj origjinal te shenuar ne leje qarkullimi disqe alumini TDI te kuqe 6 marrsha manuale. makines i jane kryer te gjitha serviset e nevojshme. Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim