Ford Fusion dizel -03

Shitet nga: EMILIO 14 Sht 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ford fusion 1.4. nafte viti i prodhimit 2003. Gjendja e makines eshte e shkelqyer ,Ngjyra e makines eshte gri e purpurt.dokumentat te gjitha te paguara deri ne 2015.Filtra vaj te nderruara.Po ashtu dhe gomat.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim