Ford Fusion 1.4 TDCI -03

Shitet nga: EMILIO 04 Tet 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
MAKINA ESHTE 1,4 TDCI VITI 2003 .MAKINA SHITET OSE NDERROHET .ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE DHE TE GJITHA DOKUMENTAT JANE TE PAGUARA DERI NE 2015.KONSUMI I KARBURANTIT ESHTE 4.LITRA NE 100 KM ME KONDICIONER ME XHAMA ELEKTRIK ME DISQE DHE GOMA TE REJA.FILTRA VAJ TE NDERRUARA .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim