Ford Fokus

Shitet nga: igli 17 Gsh 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Tiranë
ford fokus 1.3 benzine shuuum ekonomike dhe familjare viti 2000 ngjyre blu baxha xhami tapiceri shum te paster goma te 4 te reja sherbimet e bera rip faze rip dinamo vaj dhe filtra ne gjendje perfekte full opshen shitet per arsye mosperdorimi nga nje i moshuar ose ndrohet me makin fiat punto audi a 3l flm.......
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim