Ford Fokus diesel -06 OKAZION.....

Shitet nga: tani 04 Nën 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet ford fokus ne gjendje shum te mire servise te gjitha te bere te fordi, me dokumenta deri ne mars te 2015 klima komanda ne timone motorr 2000 nafte me 6 marshe shum ekonomike dhe e shpejte te katra gomat e reja mishelin mundesi ndrrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim