Ford Fokus 1.8 TDCI -04

Shitet nga: miri 05 Sht 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Ford fokus 1.8 nafte te 2004 me 160 .000 kilometra . me letra te regullta dhe targa shqiptare AA.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim