Ford Focus tdci 1.9 gia -02

Shitet nga: Saimir 16 Tet 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet ford fokus ne gjendje te shkelqier motorrike dhe gjenerike te gjitha sherbimet e kriera ne shtator e shes per arsie emigrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim