Ford Focus portobagazh dizel -02

Shitet nga: KLODI 10 Gsh 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Tiranë
ford focus portobagazh nafte ngjyre blu perle disqe alumini targa te reja dokumenta deri ne dhjetor te prera.makine e ardhur nga gjermani ne dhjetot 2013.kilometrazh 159000.kondicioner airbeg 2.abs.ne gjendje shume te mire.makine e thjeshte dhe ekonomike.5 litra ne 100 km,pompe mekanike injatore te thjeshte.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim