Ford Focus dizel -04

Shitet nga: leonard 18 Maj 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Tiranë
Ford focus me porobagazh ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike.Shitet per arsye emigrimi.Eshte shume e mbajtur dhe e pa gervishtur ne asnje vend.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim