Ford Focus dizel -02

Shitet nga: olsi 13 Sht 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Tiranë
Shes ford focus ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike
Targa te reje sig+taksa te paguara.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim