Ford Focus dizel -01

Shitet nga: KLAJDI 08 Tet 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Tiranë
makina eshte ne gjendje te shkelqyer 1.8TDCI TARGE AA 070 B.. ,i jane bere te gjitha serviset perfshire pompe injatore te rrinj te borsh ,dhe kit volant freksion te kadiu te rrinj goma te reja me garanci.eshte vertet okazion pasi ne 2 vjet qe e kam mbajtur une i kam hedhur mbi 3 milion lek dhe te gjith faturat i kam ne makine per ata qe jane mosbesues...shitet ose nderohet me audi a 3 ose a 4 automatike plus diferencen nga ana ime...cmimi 2900 euro i padiskutueshem...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim