Ford Focus dizel -01

Shitet nga: Ford 06 Qer 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Tiranë
Makina esht ne gjendje te shkelqyher dhe taksa te paguara deri ne shkurt 2015.
Motor 1.8 TDI Naft dhe super ekonomik
Nderruar vaj, filtra, rrip faze dhe te gjitha sherbimet
Targa AA 222 IS
--------------
AMC : +35568 80 16 099
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim