Ford Focus diesel -00

Shitet nga: Miri 02 Qer 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Tiranë
Me siguracion, letra te sapoprera dhe veshje lekure. PJESE TE REJA QE JANE VENDOSUR SE FUNDMI. Disk freksion dhe specidisk, ferrota, cepa, tambure, nderrim alkoli. Amortizatore, suporta, gomina shpatullash, kembe motorri dhe kamjoje. Vaj dhe filtra te gjitha (vaj Mobil gjerman 1500L ltr). Rrypi fazes me guzhinete dhe rrypi i dinamos. Stabilizatore para dhe mbrapa, koka paraleli. Gomat e para te reja. me makinen jap dhe ca pjese qe me kane ngelur ne garazh. Ju lutem mos merrni ne telefon per oferta bajate.....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim