Ford Focus benzin -05

Shitet nga: erion 18 Tet 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Tiranë
Pershendetje!
shes kete makine me keqardhje vetem per arsye se me duhet makine familjare(6+1).
Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte mbajtur shume mire.
Opsionet e makines jane keto:
klima dixhitale 2 zona, xhama elektrik, kompiuter bordi, sistem audio Sony origjinal i amplifikuar i cili ka nje super pasterti dhe volum, dalje aux nga fabrika per te lidhur cel ose cdo paisje tjeter me sistemin audio te makines, tapiceri lekure+cop ( kjo tapiceri eshte vetem per versionet ST). gomat i ka ne gjendje 70% etj...
Makina ka motorr 1.6 L 16v 115 cv me nje konsum ekonomik ne qytet per motorrin e vet (krahasohet ne konsum ne qytet me nje motorr nafte 1.9).
Makina eshte ne gjendje shume te mire nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi.
E perseris e vetmja arsye qe e shes eshte se dua te marr makine me te madhe familjare...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim