Ford Focus G-Max diesel -06

Shitet nga: adi 12 Tet 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Tiranë
ford focus c max, viti prodhimit 2006 ngjyre gri metalizato motor 1.8 diezel, 87000 km te kaluara, ne gjendje perfekte ne te gjitha drejtimet. sapo ardhur nga gjermania, me dogane te paguar dhe dokumenta te perkthyera e te noterizuara, makina eshte gati per targim. xhama elekronik, pasqyra elektrike, kondicioner abs airbag ... per me shum kontaktoni nr 0672145405
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim