Ford Focus 2001

Shitet nga: Blendi 13 Nën 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Ford Focus fundi i 2001 me dokumenta te rregullta...
Makina eshte ne gjendje shum te mire xhenerike dhe motorrike...

Cmimi: 2000 euro i padiskutueshem

Te interesuarit te kontakojne:
0696301076
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim