Ford Focus 1.8 tdd -01

Shitet nga: ervin 16 Dhj 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet ford focus ghia 1.8 tddi . Makina eshte ne gjendje perfekte si motorrike dhe gjenerike . Me pompe nafte te re te vendosur ne korrik 2014 me garanci 1 vjecare .taksa deri ne maj 2015 .goma te reja . Vaj e filtra te sapo nderruar . Pasqyra elektrike xhamat elektrik. E gatshme per cdo lloj prove . Cmimi 2200 euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim