Ford Focus 1.8 dizel -03

Shitet nga: Klifo 30 Maj 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Ford Focus Viti Prodhimit 2003 Diezel 1.8 TDCI Me CI Te Kuqe Kondicioner 4Airbag 4Xhama Dhe Pasqyra Elektrike Mbyllje Qendrore E Makines Me Pult + Xhamat Hapen Dhe Mbyllen Me Pult Mbeshtetse Krahu Per Shoferin Kompjuter Bordi KM Te Bera 152560 Dokumenta Te Paguara Deri Me Dt 28.02 2015Gom Rezerv Kriko Xhiro makin Ne Shqiperi Esht Perdorur Vetem Nga Un Nr.0697954494 0685029092


Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim