Ford Focus 1.8 dizel -01

Shitet nga: Rexhep 18 Nën 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Tiranë
ngjyre metalixato disqe orgjinale alumini fordi sedilet robe xhamat elektrike abs ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenirike letrat i ka te paguara deri ne mars 2015
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim