Ford Focus 1.8 TDdi -01

Shitet nga: Fordi 19 Maj 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet Ford Focus 1.8 TDdi ( pompe mekanike )
Ne gjendje shume te mire pune ...Te gjitha sherbimet e kryera
Me dokumenta te rregullta shqiptare
Targa te reja
-Xhama elektrik
-Kasetofon orgjinal me CD dhe komanda tek timoni
-Kondicioner
-ulje ngritje e dritave sipas terrenit
-4 Goma te reja Dunlop bashke me disqe orgjinale 15'' te Fordit


Ne gjendje perfekte!!!!!!!!
Cmimi 3100 euro i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim