Ford Focus 1.8 TDI -00

Shitet nga: ******** 15 Nën 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Tiranë
FORD FOKUS Ghia.1.8 TDI ( 66KW / 90 CV ) Ne gjendje Super...Pasqyra elektike, Xhama elektrike te 4-ter, Sedile me ngrohje, Tharje xhami para dhe mbrapa + sensor shiu. E ardhur nga Germania e sapo targuar ( e thone letrat) . Me dokumenta te rregullta,Dogan te paguar, siguracion+ taksa dri 2015 Makina eshte shume e mbajtur dhe me te gjitha sherbimet e kryera , Me liber sherbimi, Gomat te katerta te reja, vaji + filtra. Te gjitha pjeset poshte te nderruara si Kiti i rripit te fazez ,Pompe uji+ rrulat te sapo bera ( NE GJERMANI KETO SHERBIME). Gomina e Shpatulles te 4, Kokat e zbarres, Kembe Motorri+ Kambios ( NE GJERMANI KETO SHERBIME).. Nuk ka nevoje per asnje Pjese. Disqe 175/70/r14 Hekuri. Kondicioner
Gati per c'do lloj prove. Shume pake i negociushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim