Ford Focus 1.7 diesel -03

Shitet nga: ford focus 21 Nën 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Tiranë
shitet ford focus viti 2003 mtorr 1,7 nafte 3 porta ,shume ekonomik,ngjyre blu,disqe alumini,kondicioner abs,xhama elektrik,me letra te paguara per nje vit ,super gjendje motorrike dhe xhenerike,cmimi 1900 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim