Ford Focus 1.6 tdci -09

Shitet nga: edmond 25 Dhj 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 300 EUR

Komuna: Tiranë
Shes makine ford focus tdci 1,6 titanium full optional regjistruar ne 23 nentor 2008. me sensore parkingu . sensore shiu . e shume opsione te tjera . makina eshte esapo sjellur nga gjermania . per c do informacion merni ne celullar 0686273736 dhe ne email. okazion qe makina shitet per pamundesi perdorimi mbasi jam transferuar ne itali . makina eshte e pajisur me siguracion brenda dhe jashte shqiperise per nje vit . cmimi i diskutueshem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim