Ford Focus 1.6 tdci -06

Shitet nga: gent 16 Jan 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Komuna: Tiranë
Ne gjendje super,si brenda dhe jashte.Xenon ,Sensore parkimi pas,perde origjinale goma Michelin 90%,servis te sapo bere me liber sherbimesh dhe dokumenta te paguara
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim