Ford Focus 1.6 benzin -02

Shitet nga: Arjan 03 Jan 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
Ne gjendje te mire pune , motorrike dhe xhenerike. Sherbime te kryera ne Greqi.Goma te reja (2014). Dokumenta te sapopaguara.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim