Ford Focus 1.4 Benzin- GAZ -05 Vetem 73 mije km..

Shitet nga: altin 20 Dhj 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 995 EUR   4 500 EUR

Komuna: Tiranë
Ford focus viti 2005 benzine gaz ne super gjendje i blere prane kompanise ford ne tirane , me vetem 73 mije km origjinale me servise te kryera rregullisht , impjant gazi sekuencial me lere 600 euro me garanci 2 vjet , targat dhe taksat e paguara deri ne mars 2015 CMIMI I PADISKUTUESHEM.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim