Ford Focus -04

Shitet nga: bkoleci 24 Gsh 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Tiranë
makina eshte e kompletuar me letra te rregullta letrat i ka te prere deri ne gusht 2015 me sherbime te bera vaj filtra te sapondrrura goma te reja dritat i ka eksena makina eshte e pa gervishur dhe cdo gje e rregullt shitet per arsye emigrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim