Ford Focus -02

Shitet nga: ford 30 Tet 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Ford Focus nentor 2002 ne gjendje perfekte si motorike ashtu dhe xhenerike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim