Ford Fiesta dizel -05

Shitet nga: Ford 01 Sht 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Ford Fiesta, viti prodhimit 2005 e pajisur me gjith dokumentacionin deri ne gusht te 2014. Makina asht ne gjendje shum te Mir motorrike dhe gjenrike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim