Ford Fiesta dizel -01

Shitet nga: ford fiesta 18 Qer 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Ford fiesta 2001 1.8 nafte disqe oz sportiv amortizatore marmite dhe sh aksesore te tj, baxha elektrike dokumenta te paguara x 1 vit, ne gjendje perfekte gati per cdo lloj prove...

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim