Ford Fiesta dizel -00

Shitet nga: Mario 15 Tet 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR   2 500 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet ford fiesta I vitit -00 me motorr nafte 1.7 ne gjendje shum te mire motorrike edhe xhenerike, me letra dhe dokumenta te rregullta.gati per cfare do lloj prove.cmimi I padiskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim