Ford Fiesta benzin gaz -02

Shitet nga: ford fiesta 11 Gsh 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
SHITET FORD FIESTA GHIA VITI 2002 BENZINE GAZ,ME IMPIANT ORIGJINAL, NGA JASHTE,5 PORTA,KONDICIONER,ABS,VERSION GHIA TAPICERIE ME ANESORE TE GOMUARA,DISQE ALUMINI,SUPER GJENDJE MOTORRIKE,XHENERIKE,NGJYRE GRI E HAPUR METALIKE,TEPER EKONOMIKE SIDOMOS PER TRAFIK DHE CDO LEVIZJE TJETER,E SAPOADHUR ME DOGANE 2500 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim