Ford Fiesta benzin -99

Shitet nga: olian 17 Dhj 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Tiranë
me dok te rregullta dhe shum e mbajtur.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim