Ford Fiesta benzin -99

Shitet nga: visi 25 Nën 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet ford fiesta. 4 dyer.xhama elektrik.abs.kondicioner.sedilie elektrike.pasqyra elektrike.ne gjendje sh t mire.viti I prodhimit 1999.me letra t rregullta. Ne gjendje sh t mire.motorrike xhenerike.si dhe ne ate visuale.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim