Ford Fiesta benzin -99

Shitet nga: Niku 11 Gsh 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Tiranë
Karburanti: Benzin
Ngjyra.....: blu
Kamjo......: manual
Fuqia KW..: 55

Makina eshte ne gjendje shume te mire,xhenerike,motorrike dhe estetike.Dekumenta te paguara deri ne shkurt 2015,goma 70 %.Per kontakt :

kreshnikxhaxho@yahoo.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim