Ford Fiesta benzin -04

Shitet nga: indrit 04 Gsh 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Tiranë
Ford Fiesta 2004 shume ne gjendje te mire me impjant gazi te instaluar me garanzi ...qe e ben shume ekonomike .....me gjithe sherbimet e bera ....shitet per aresye mos perdorimi.......cmimim shume i negoziushem ,,,,per efekt mos perdorimi ....do mbeteni shume te kenaqur ...si nga cmimi dhe cilesia e makines....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim