Ford Fiesta benzin -02

Shitet nga: alv 22 Shk 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Tiranë
Karburanti: benzin
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Kondicioner
Fuqia KW..: 50
KM.........: 132 mij

Motorr 1.25 shum ekonomik,
Kambio manuale
Ftohje me kondicioner
2 xhamt elektrik,
Sendilje me ulje dhe ngritje,
Kasetofon cd,
Bateri, gomina shpatullash, stabilizator te reja
1300 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim