Ford Fiesta Ghia1.2 + impjant gazi -97

Shitet nga: Aldo 29 Krr 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Ford Fiesta 1.2 Ghia,benzine+impjant gazi (LPG 550 euro)konsumi 8-L/100km gaz,shume ekonomike, kamjo manuale,xhama elektrik,kondicioner,ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike,dokumenta te paguara derri ne Mars 2015,tapiceri bezh, cmim 1400euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim