Ford Fiesta 1.6 dizel -08

Shitet nga: Elidon 22 Tet 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Tiranë
Ford fiesta 1.6 nafte me dokumenta te regullta . Ka tre muaj qe ka ardhur ne shqiperi.
Ne gjendje te shkelqyer xhenerike dhe motorike. Full option . Cmimi 5 500 euro.
Tel 0692793854
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim