Ford Fiesta 1.6 dizel -06

Shitet nga: arben 06 Qer 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina ndodhet ne tr dhe eshte ne gjendje shume te mire, targa shqiptare, gjashte muaj e perdorur ne shqiperi, 6 air bag, clima, sendilje me ngrohje xhama elektrik, sistem alarmi, disqe origjinale, radio cd sony, ngjyra gri metalixato,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim