Ford Fiesta 1.6 TDCI -05

Shitet nga: Edona 20 Gsh 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Tiranë
Ford Fiesta 1.6 nafte. Makina ka tre muaj qe perdoret ne Shqiperi. Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte shume e paster. Dokumeta te paguara per nje vit. Xhama te zinj te rregjistruar ne libreze, disqe alumini, 4/5 porta.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim