Ford Fiesta 1.4 diezel -08

Shitet nga: Visi 10 Sht 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Tiranë
Ford fiesta 1.4 diezel viti 2008 ne gjendhe te mir motorrike dhe xhenerike cmimi i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim