Ford Fiesta 1.4 Tdci -05

Shitet nga: Albano 15 Gsh 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Ford Fiesta, viti 2005, ngjyrë blu e errët, motorr 1.4 TDCI naftë, kambio manuale, 4 dyer, kondicioner, kasetofon origjinal me CD dhe opsione në timon, 4 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 120.000 km origjinale, tre çelësa, në gjendje shumë të mirë motorrike dhe xhenerike, shumë ekonomike, me doganë, e sapoardhur. Çmimi 3.500 Euro i padiskutueshëm. Cel. 0697280073.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim