Ford Fiesta 1.4 TDI -02

Shitet nga: Ilir 16 Tet 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR   2 900 EUR

Komuna: Tiranë
Shes makine Ford Fiesta 1.4 TDI me nafte. Makina ka bere 130.000 km. Eshte me autoradio origjinale te Ford dhe me kondicioner. Ka dy celesa njeri me telekomande dhe tjetri normal. Me dogane te paguar. Cmimi eshte i PANEGOCIUSHEM. Kush eshte vertete i interesuar te me kontaktoj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim