Ford Fiesta 1.2 benzin -99

Shitet nga: olian 15 Dhj 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Tiranë
ford fiesta automat me te gjitha sherbimet e kryera 1.2 kater dyer , ngjyre vishnje , ne gjendje shume te mire dhe shume ekonomike, letrat te gjitha te paguara deri ne gusht 2015.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim