Ford Fiesta 1.2 benzin -03 u shit flm merrjep

Shitet nga: Ford 08 Tet 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 250 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Ford Fiesta 1.2benzine viti prodh 2003 ne gjendje shume te mire motorrike si dhe xhenereike, ka disje sportive si dhe goma te reja 195/50R15 dritat bi-xenon permban impjant muzike ka pjese me karbon,marmite sportive si dhe marmiten origjinale me dokumentacion te rregullt, (cmimi I diskutushem)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim