Ford Fiesta 1.2 benzin -00

Shitet nga: toni 25 Gsh 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

230 000 LEK

Komuna: Tiranë
dokumenta te rregullta,te paguara para nje jave.makina esht ne gjendje perfekte.si ne ate motorike dhe ne ate vizuale.esht motor 1.2 benzine.shume ekonomike.+kondicioner
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim