Ford Fiesta 1.2 benzin -08

Shitet nga: ford 18 Nën 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Komuna: Tiranë
Ford fiesta 1.2 benzin viti 2008 ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike makina ka vetem 80mij km shum ekonomike ne qytet eshte me letra dhe taksa te paguara deri ne shtator 2015 eshte e pajisur me goma te reja origjinale.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim