Ford Escort TD -97

Shitet nga: blendi 25 Maj 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Tiranë
SHITET PER ARSYE TRANSFERIMI FORD ESCORT TD ME PORTOBAGAZH,NGJYRE BLU ME KONDICIONER.VITI I PRODHIMIT 1997 DHE ME DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE DHJETOR 2014.MOTORI DHE PJESET XHENERIKE NE GJENDIE PERFEKTE.CMIMI 1200 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim